Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Dariusz Kopaniak trenerem Legii Warszawa

Dariusz Kopaniak trenerem Legii Warszawa

fot. archiwum

Szkoleniowcem drugoligowej Legii Warszawa został Dariusz Kopaniak. Warszawski klub to ósma ekipa poprzedniego sezonu w grupie trzeciej. Nowy trener legionistów ma nadzieję, że w tym sezonie uda się powalczyć o dobre wyniki.

Dariusz Kopaniak znany jest w środowisku siatkarskim przede wszystkim z konsekwentnej walki o poprawę systemu szkolenia i rozgrywek młodzieżowych w naszym kraju. Jego kontrakt z Legią to nie pierwsza praca w tym klubie, wcześniej pracował tam w sezonie 2004/2005, kiedy to warszawiacy przegrali walkę o I ligę z Gwardią Szczytno. Jego obowiązki przejął wówczas Wojciech Szczucki, z którym razem zajmowali się szkoleniem młodzieży w Metrze Warszawa. Teraz Wojciecha Szczuckiego zastąpi Kopaniak.

Nowy trener Legii skomentował swoją decyzję o związaniu się z Legią-:  Zgodziłem się na warunki zaproponowane przez Legię, bo w klubie będę odpowiadał tylko za sprawy czysto szkoleniowe. Pozostałe sprawy organizacyjne leżą w gestii warszawskich działaczy. Mam nadzieje, że uda się nam zebrać grupkę ciekawych chłopaków, z którymi powalczymy w nadchodzącym sezonie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved