Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Tomasz Kusior przenosi się do Wisłoka Strzyżów

Tomasz Kusior przenosi się do Wisłoka Strzyżów

fot. archiwum

Pojawiające się informacje o odejściu Tomasza Kusiora z Asseco Resovii Rzeszów w końcu się potwierdziły. Od nowego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Wisłoka Strzyżów, czyli drużyny grającej dotychczas w IV grupie drugoligowych rozgrywek.

Tomasz Kusior siatkarską karierę rozpoczynał w drużynie TSV Sanok, następnie trafił do Resovii Rzeszów. Jednak w PlusLidze młody środkowy nie miał zbyt wielu szans na występy w pierwszym składzie i zbieranie cennego doświadczenia. Dlatego też siatkarz zdecydował się na przenosiny do Wisłoka Strzyżów, czyli ekipy, która najprawdopodobniej znajdzie się w IV grupie II-ligowych rozgrywek.

Przypomnijmy, iż wcześniej z klubem z Podkarpacia pożegnał się inny środkowy – Bartosz Gawryszewski, który od nowego sezonu będzie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Obecnie ekipa, która w poprzednim sezonie zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski ma w swoim składzie trzech środkowych. Są nimi: Wojciech Grzyb, Grzegorz Kosok oraz Łukasz Perłowski. Być może do Rzeszowa trafi jeszcze młody Mateusz Nożewski, zawodnik UKS Trzynastki Zielona Góra, ale na co dzień uczący się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale.

źródło: inf. własna, wislokstrzyzow.ugu.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved