Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Paula Okrutna: Zaistnieć w siatkówce

Paula Okrutna: Zaistnieć w siatkówce

fot. archiwum

Paula Okrutna obok Darii Paszek będzie najmłodszą zawodniczką w PTPS-ie. Dotychczas grała w II-ligowych rezerwach klubu i w zawodach młodzieżowych. Mimo, iż trenuje siatkówkę od  lat,  jej marzeniem jest po prostu by zaistnieć w tym sporcie.

Na początku lipca zarząd PTPS podał jedenastkę zawodniczek na kolejny sezon. Jednak na ogłoszenie tej dwunastej musieliśmy poczekać kilka dni. – Negocjacje pomiędzy mną a klubem trwały bardzo krotko. Od razu doszliśmy do porozumienia – wspomina nowa środkowa zespołu. W nim będzie rywalizować o miejsce w szóstce z rok starszą Moniką Martałek oraz o trzy lata, amerykanką Lacią Brown.

Najmłodsza ze środkowych ma spore obawy przed nowym sezonem, przecież po oddaniu miejsca w PlusLidze, PTPS chce rychło do niej wrócić. Przed kilkoma miesiącami zakończyła rozgrywki w drugiej lidze, gdzie udało się obronić przed spadkiem, pokonując Calisię Kalisz. Poprzeczka z oczekiwaniami jednak poszła dużo wyżej. – Mogę powiedzieć, że ten sezon nie należał do łatwych, ale jestem bardzo zadowolona z końcowego wyniku. Oczywiście, że mam obawy co do nadchodzącego sezonu, ale to tym bardziej mobilizuje mnie do większej pracy – podsumowuje sama zawodniczka.

*Autor:Paweł Siejak
*więcej na SportoweFakty.plźródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved