Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Krzysztof Ignaczak wraca do kadry

Krzysztof Ignaczak wraca do kadry

fot. archiwum

Libero Asseco Resovi Rzeszów po przerwie wraca do treningów z reprezentacją Polski - Drugi trener reprezentacji Krzysztof Stelmach spytał czy jestem zainteresowany grą w kadrze. Oczywiście, powiedziałem, że tak - stwierdził.

O tym, że Krzysztof Ignaczak nie pojawił się w składzie na Ligę Światową zadecydowała kontuzja. Po przejściu artroskopii kolana, libero jest już gotowy do gry, co nie umknęło sztabowi szkoleniowemu reprezentacji.

W tegorocznej LŚ w wielu meczach zaprezentował się Piotr Gacek, z którym Ignaczak przegrał rywalizację na mistrzostwach Starego Kontynentu, skąd Polacy powrócili ze złotymi medalami. Popularny "Igła" przyznaje, że nie boi się walki o miejsce w podstawowym składzie – Co będzie jeśli znowu przegram rywalizację z Piotrkiem Gackiem? Liczę się z taką ewentualnością, ale uznałem, że wspólne treningi z reprezentacją i tak są dla mnie znakomitym rozwiązaniem. W najgorszym wypadku, w doborowym towarzystwie, przygotuję się do sezonu ligowego – stwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym Krzysztof Ignaczak.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved