Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > „Zibi” i „Plina” pokonani przez młodzież

„Zibi” i „Plina” pokonani przez młodzież

fot. archiwum

Miejsca 9-12 w turnieju Beach Ball Tour w Krynicy Morskiej zajęła dwójka naszych reprezentantów Zbigniew Bartman i Daniel Pliński. Halowych kadrowiczów Daniela Castellaniego pokonał duet Stanisław Wawrzyńczyk i Bartłomiej Szczypczyk.

Zbigniew Bartman i Daniel Pliński postanowili przez chwilę zapomnieć o halowej siatkówce i dzięki dzikiej karcie wystąpili w turnieju Beach Ball w Krynicy Morskiej. Niespodziewanie pogromcami mistrzów Europy okazały się dwie bardzo młode pary.

Nie zawsze wynik jest najważniejszy. Cieszymy się, że mogliśmy wystąpić w tym turnieju i fajnie się pobawić – mówił po turnieju radiu Polska Siatkówka Daniel Pliński.Poziom idzie cały czas do góry. Młodzież , z którą przegraliśmy to dwie pary juniorskie, które grały bardzo dobrze konsekwentnie przede wszystkim. Szkoda tego drugiego meczu. Prowadziliśmy 1:0 i myśleliśmy, że wygramy na stojąco tak się jednak nie stało – chwalił młodych przeciwników popularny „Plina". – To jest tylko i wyłącznie sport – dodał.

Na pewno pogoda dała się trochę we znaki. Nie ukrywajmy nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich upałów zwłaszcza nad polskim morzem. Tym bardziej, że w zeszłym tygodniu zeszliśmy z hali i „na spontanie" postanowiliśmy tu zagrać. Była to walka z żywiołem. Najważniejsza była dobra zabawa a tej nam tu nie brakowało – mówił z kolei Bartman.Daniel Pliński dodał jednak, że to nie był jego ostatni występ na plaży. – Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Na pewno Bartman/Pliński pokażą swoje ja w siatkówce plażowej. Na razie mamy inne cele w życiu, ale siatkówka plażowa jest bliska naszemu sercu i na pewno kiedyś tu wrócimy i wygramy – zapewnił na koniec środkowy polskiej reprezentacji.

źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved