Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siatkarze Jadaru rozpoczynają przygotowania do sezonu

Siatkarze Jadaru rozpoczynają przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Siatkarze Jadaru Radom spotkają się w poniedziałek na pierwszym treningu. O godz. 17 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu zjawić się maja wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem trenującego z kadrą juniorów Adriana Buchowskiego.

Przez najbliższe dwa tygodnie siatkarze będą trenować w Radomiu. Czekają ich badania, sprawdziany, ale przede wszystkim ciężka praca. Trener Dominik Kwapisiewicz zapowiada, że jego podopieczni wyleją na zajęciach dużo potu.

Pierwszoligowa drużyna Jadaru rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Pierwsze zajęcia szkoleniowiec radomian zaplanował po południu. – Najprawdopodobniej wyjdziemy na dwór – przyznaje Kwapisiewicz. – Będzie dużo rozciągania. Trzeba rozruszać się po urlopach, pobudzić każdy mięsień, żeby uniknąć urazów w czasie cięższych zajęć, które planuje w kolejnych dniach.

We wtorek oprócz ćwiczeń siatkarzy czekają także badania. Szkoleniowiec zaplanował między innymi pomiar ilości tkanki tłuszczowej i siły mięśniowej. W środę chce sprawdzić wytrzymałość zawodników oraz ich skoczność. – Wykorzystamy sport testery, siatkarzy czeka trochę biegania. Niewykluczone, że te sprawdziany przeprowadzimy nad zalewem na Borkach – zdradza Kwapisiewicz.Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym".

 

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved