Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Hajnówka odmładza skład

Hajnówka odmładza skład

fot. archiwum

Po spadku do drugiej ligi drużyna z Hajnówki buduje praktycznie od podstaw młody skład, którego kilkuletnia praca ma przynieść znaczne efekty. Całą pracą zespołu kierować będzie jak dotychczas doświadczony trener Paweł Blomberg.

Ze starej gwardii pozostanie niewielu Allassane Guindo, Bartosz Zrajkowski i Janusz Ignaciuk, być może również Dorian Poinc.Resztę zespołu będą stanowić młodzi, perspektywiczni gracze, którzy mogliby się związać z naszym klubem na kilka lat. Chcemy, aby nie tylko byli utalentowani sportowo, ale by także stworzyli tutaj dobrą atmosferę, bo to ma być zespół na długo. Tak odmłodzona drużyna na pewno w pierwszym roku nie może walczyć o awans. Chcemy, aby pod okiem doświadczonego szkoleniowca rozwinęła się i może w kolejnym sezonie powalczyła miejsce w play-off II ligi – mówi Gazecie Wyborczej prezes Pronaru Parkiet, Bazyl Stepaniuk.

Skład przede wszystkim oparty będzie na graczach z roczników 89-91. Do drużyny dołączą: Bartosz Małachowski, Krystian Chełchowski, Karol Grygorczyk, Bartosz Rafalik, Piotr Sobczak, Maciej Kulis. –  To jeszcze nie koniec transferów. Potrzebujemy jeszcze może trzech zawodników: środkowego i na przyjęcie. Najlepiej byłoby, gdyby to byli gracze ograni w I albo II lidze, ale niekoniecznie starsi – zauważa prezes hajnowskiej drużyny.

By drużyna mogła wystąpić w rozgrywkach II ligi musi jeszcze dokonać wszelkich formalności i dosłać potrzebne zaświadczenia i dokumenty.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved