Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sylwia Pycia na parkiecie w Mielcu

Sylwia Pycia na parkiecie w Mielcu

fot. archiwum

Jak podaje oficjalny serwis PlusLigi Kobiet, Sylwia Pycia, była środkowa wicemistrza Polski, Muszynianki, w zbliżającym się sezonie 2010/11 będzie występować w barwach Stali Mielec - drużyny, która jeszcze niedawno musiała walczy o utrzymanie w ekstraklasie.

29-letnia Sylwia Pycia, mająca na swoim koncie m.in. tytuł mistrzyni Europy z 2005 roku, z zespołem Stali Mielec podpisała roczny kontrakt z możliwością przedłużenia umowy na kolejny sezon.

– Sylwia Pycia jest zawodniczką bardzo doświadczoną i jestem przekonany, że zespół który będę prowadził będzie miał z niej dużo pożytku. Mistrzyni Europy z pewnością zechce w nowym sezonie sporo udowodnić i jak sądzę tak się stanie – powiedział trener Adam Grabowski.

Do tej pory w mieleckiej drużynie na pozycji środkowej występowała Sylwia Wojcieska, która przeszła do Budowlanych Łódź. Pycia ma uzupełnić powstałą w ten sposób lukę w zespole Stali. Jak zapowiadają działacze klubu, nie jest to ostatnia zmiana w składzie personalnym mielczanek. Wciąż trwają poszukiwania kolejnych zawodniczek, które zasilą zespół w sezonie 2010/11.źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved