Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Wieści z Rosji: Fakieł pozyskał dwóch reprezentantów kraju

Wieści z Rosji: Fakieł pozyskał dwóch reprezentantów kraju

fot. archiwum

Anton Astaszenkow oraz Dymitrij Krasikow będa od przyszłego sezonu reprezentować barwy Fakiełu Nowyj Urengoj. W klubie tym zagra także mający za sobą występy w PLS Anton Kulikowski. Dobrze w Pucharze Nazarbajewa wypadł Lokomotiv Jekaterinburg.

Fakieł Nowyj Urengoj wzmocnił się dwoma reprezentantami Rosji. Barwy tej drużyny będą reprezentować w przyszłym sezonie środkowy Anton Astaszenkow i przyjmujący Dymirji Krasikow. Astaszenkow poprzedni sezon spędził w Iskrze Odińcowo, Krasikow ostatni rok grał w Gazpromie Surgut.

Zespół z Nowego Urengoju wzmocnili już wcześniej Jewgienij Siwożelez, atakujący Konstantin Bakun, rozgrywający Wladislaw Żłoba i dobrze znany polskim kibicom przyjmujący Anton Kulikowski.

Żeński klub Proton Bałakowo podpisał kontrakt z środkową bloku Marią Bruncewą, która ma na swoim koncie tytuł mistrzyni świata z 2006 roku. Bruncewa ostatni sezon spędziła w zdegradowanym z Superligi Indesicie Lipieck.Lokomotiv Jekaterinburg wziął udział w Pucharze Nazarbajewa w Kazachstanie. Rosyjski zespół zdołał dotrzeć do finału tego turnieju, w którym uległ w trzech partiach reprezentacji Iranu.

źródło: championat.ru, inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved