Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > W piątek i niedzielę sparingi z Białorusią przed WGP

W piątek i niedzielę sparingi z Białorusią przed WGP

fot. archiwum

Wczoraj o 23.30 przyleciały do Katowic siatkarki Białorusi, które w piątek (Węgierska Górka, 18.00) i niedzielę (Goczałkowice 16.00) rozegrają dwa sparingowe mecze z Polską. Dla podopiecznych Jerzego Matlaka będzie to sprawdzian przed WGP.

Podopieczne trenera Nikołaja Karpola przyjechały do Szczyrku o 1.30 i od razu poszły spać. Dzisiaj przed południem miały pierwszy trening. Słynny szkoleniowiec zabrał ze sobą jedenaście zawodniczek. W zakończonym w niedzielę w Jaketerinburgu Memoriale Jelcyna Białorusinki przegrały wszystkie mecze i zajęły ostatnie, szóste miejsce.

Kadra Białorusi na mecze z Polską: Swiatłana Gałkina, Wolha Palczeuskaja, Anastazja Haralik, Julia Markouskaja, Alona Makareuczuk, Anastazja Miklaszewicz, Nadzieja Charnawiec, Kaciarina Zakreuskaja, Nadzieja Małasai, Anna Szewczenko, Aksana Kawalczuk.

Mecze z zespołem Białorusi będą dla Polek sprawdzianami przed rozpoczynającym się 6 sierpnia World Grand Prix. W pierwszym turnieju w Gdyni Polki zagrają kolejno z Niemkami (piątek), Dominikaną (sobota) i USA (niedziela).źródło: inf. własna, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved