Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tylko jedna niewiadoma w Suwałkach

Tylko jedna niewiadoma w Suwałkach

fot. archiwum

Dziewiąty klub ubiegłego sezonu pierwszej ligi jest już praktycznie w komplecie. Do ogłoszenia pełnej dwunastki, która za dwa tygodnie rozpocznie przygotowania do sezonu 2010/2011, brakuje nazwiska jednego z przyjmujących.

W przerwie między sezonami szeregi Ślepska zasilili przyjmujący Sebastian Wójcik, który przybył z Pronaru Hajnówka, rozgrywający Łukasz Jurkoić i  atakujący Łukasz Kaczorowski z Jokera Piła oraz libero Tomasz Łuczka przenoszący się z Wilgi Garwolin. Oprócz tego w klubie pojawi się nowy kierownik do spraw organizacyjnych, którym zostanie Kamil Krysiuk.

Obecnie kadra zespołu z Suwałk liczy jedenastu zawodników (siedmiu siatkarzy występujących w zeszłym sezonie pozostało w klubie), stąd też poszukiwania ostatniego siatkarza, który uzupełni suwalską defensywę. Wielce prawdopodobne było podpisanie kontraktu z Mariuszem Szlejterem, w ostatnich dniach pojawiły się jednak pewne wątpliwości – Jeśli Mariusz nie przyjmie naszych warunków, będziemy musieli pozyskać kogoś innego – stwierdził cytowany przez Gazetę Współczesną prezes Ślepska, Michał Wiszniewski.

W przypadku niepodpisania kontraktu z Szlejterem pojawia się kandydatura Marcina Kozła, który z powodzeniem występował w Pronarze Parkiet Hajnówka. Wszystko wyjaśni się zapewne na przestrzeni dwóch najbliższych tygodni, bowiem wtedy według planów drużyna z Suwałk ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu.źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved