Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Patrycja Polak nadal będzie zawodniczką Centrostalu

Patrycja Polak nadal będzie zawodniczką Centrostalu

fot. archiwum

Powoli krystalizuje się już skład piątej ekipy Plus Ligi Kobiet ostatniego sezonu - Centrostalu Bydgoszcz. Ostatnio poinformowano, że kontrakt z zespołem na kolejny  rok przedłużyła Patrycja Polak. Młoda zawodniczka jest mocnym punktem zespołu.

Dziewiętnastoletnia przyjmująca była jedną z wyróżniających się postaci w bydgoskiej ekipie w ostatnich rozgrywkach. Nie uszło to także uwadze trenera Jerzego Matlaka, który powołał zawodniczkę do szerokiej kadry, a nawet zabrał na turniej do Montreux. Kontrakt został przedłużony tylko na jeden sezon.

Poza Polak ważne umowy z klubem  mają także Katarzyna Mróz, Agata Skiba, Kinga Zielińska, Monika Naczk, Justyna Łunkiewicz, Joanna Kuligowska i Sylwia Pelc. Z klubem pożegnała się natomiast Ewa Kowalkowska, która postanowiła zrobić sobie przerwę w karierze. Dominika Kuczyńska i Alicja Leszczyńska wybrały ofertę AZS Białystok. Do Piły postanowiła przenieść się Katarzyna Wysocka. O wypożyczenie do Murowanej Gośliny poprosiła też Dominika Nowakowska. Nowymi nabytkami klubu są amerykańska rozgrywająca Nellie Spicer oraz wracająca po urlopie macierzyńskim Marta Kuehn-Jarek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved