Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jadar zatrudnił fachowca od przygotowania fizycznego

Jadar zatrudnił fachowca od przygotowania fizycznego

fot. archiwum

Michał Wilk, wielokrotny mistrz Polski w trójboju siłowym, trener przygotowania fizycznego siatkarskich reprezentacji kadetów i juniorów dołączy do sztabu szkoleniowego Jadaru Radom. Przygotowania do nowego sezonu radomianie rozpoczną 19 lipca.

Michał Wilk, wielokrotny mistrz Polski w trójboju siłowym dołączy do sztabu szkoleniowego Jadaru Radom, jako trener przygotowania siłowego. – Zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowca od przygotowania fizycznego – wyjaśnia Robert Grzanka, dyrektor Jadaru. – Nasz wybór padł na Michała Wilka.

Wilk jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jest wielokrotnym mistrzem Polski w trójboju siłowym i wicemistrzem świata w tej konkurencji. W dorobku sportowym ma również tytuł mistrza świata w wyciskaniu sztangi na ławeczce. Od kilku lat znany jest także w środowisku siatkarskim. W ubiegłym roku współpracował z ekipą "akademików" z Częstochowy, odpowiadając za przygotowanie fizyczne siatkarzy oraz z reprezentacjami juniorów i kadetów w siatkówce. Pracował także z siatkarkami Aluprof Bielsko-Biała.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym" 


W dniu dzisiejszym dostaliśmy sprostowanie od firmy Wilk Sport Team, które prezentujemy w całości:

W związku z informacjami, które pojawiły się w dniu wczorajszym na Państwa portalu, dotyczącymi zatrudnienia w zespole Jadar Radom specjalisty przygotowania motorycznego Michała Wilk, zdecydowanie proszę o sprostowanie podanych informacji.
Istotnie rozmowy z Jadarem Radom, odbyły się, nie mniej umowa nie została jeszcze zawarta. Ponadto podpisanie jej nie nastąpi pomiędzy Jadarem Radom a Michałem Wilk, lecz pomiędzy Jadarem Radom a Wilk Sport Team, firmą która kompleksowo zajmuje się przygotowaniem motorycznym w sporcie, a której właścicielem jest Michał Wilk
Jeszcze raz podkreślam, że Michał Wilk nie zostanie pracownikiem Jadaru Radom, co jest kluczem nieprawdziwej informacji, jaką Państwo podali.

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved