Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka akademicka > AZS Uniwersytet Warszawski przygotowuje się do AME

AZS Uniwersytet Warszawski przygotowuje się do AME

fot. archiwum

Dla wielu drużyn I i II ligowych czerwiec i lipiec to miesiące odpoczynku, regeneracji sił po ciężkim i wyczerpującym sezonie. Jednak nie wszystkie zespoły w tym czasie mogą sobie na to pozwolić. AZS Uniwersytet Warszawski przygotowuje się do AME.

Siatkarze AZS Uniwersytetu Warszawskiego ciężko trenują przed zbliżającymi się X Akademickimi Mistrzostwami Europy, które w dniach 21-31 lipca odbędą się w Warszawie. Impreza będzie rozgrywana na obiektach Uniwersytetu. Areną zmagań będą hala sportowa UW przy ul. Banacha 2a i hala Wydziału Zarządzania UW na ul. Szturmowej 1/3. Dodajmy, że Polskę wśród kobiet będzie reprezentować także żeńska drużyna UW Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie Państwo na stronie www.volleyball2010.azs.waw.pl/ .

Zawodnicy trenera Edwarda Skorka przystąpią do zmagań w swoim stałym składzie, którym grali w czasie rozgrywek II ligi. Ze względu na to, że na AME nie obowiązuje limit wiekowy barwy UW będą mogli reprezentować studenci, którzy ukończyli 28 rok życia i nie mogli zagrać podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółowym programem zawodów.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka akademicka

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved