Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Jarosz: Zależało nam, żeby zakończyć ten etap dobrym wynikiem

Jarosz: Zależało nam, żeby zakończyć ten etap dobrym wynikiem

fot. archiwum

Pozytywnym akcentem polscy siatkarze zakończyli rozgrywki Ligi światowej 2010. Podczas gdy pozostałe ekipy będą rywalizować w Final Six, biało-  czerwonym pozostają turnieje towarzyskie, mecze sparingowe i przygotowanie formy już na mistrzostwa świata.

W Waszej grze widać już agresję, nawet po przegranych piłkach mieliście głowy podniesione do góry, to było bardzo ważne.

Jakub Jarosz:Tak, chcieliśmy dzisiaj skończyć ten etap Ligi Światowej zwycięstwem, bardzo nam na tym zależało, żeby móc teraz, zanim będziemy mieli chwilę przerwy, zakończyć to dobrym wynikiem i dobrą grą. Na szczęście udało się nam i bardzo się cieszymy.

To był chyba Wasz najlepszy mecz, szkoda tylko, że dopiero na zakończenie tych rozgrywek.Trzeba się cieszyć, że po takiej niesympatycznej przegranej, jaka była wczoraj bo aż 2:3, potrafiliśmy wyjść tak mocno zdeterminowani i odnieść zwycięstwo.

Przed tak ważnym turniejem, jakim są mistrzostwa świata to zwycięstwo jest szczególnie ważne. Jest tak, że zapamiętuje się ostatni mecz?

Na pewno tak, ale teraz nie wybiegałbym tak daleko w przyszłość, czy to będzie siedziało w głowach czy nie. Na pewno jest to dla nas ważne, bo chcieliśmy pozytywnie zakończyć Ligę Światową zwycięstwem i to nam się udało. Z tego najbardziej się cieszymy.

* Z Jakubem Jaroszem rozmawiał Marek Knopik (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved