Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Georg Grozer: Raul Lozano odmienił naszą drużynę

Georg Grozer: Raul Lozano odmienił naszą drużynę

fot. archiwum

Nowy zawodnik Asseco Resovii Rzeszów, Georg Grozer w spotkaniu przeciwko reprezentacji Polski po raz pierwszy zaprezentował się przed biało-czerwoną publicznością - Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem  tutaj wystąpić - mówił po spotkaniu w Spodku.

Niemcy grają dużo lepiej niż w zeszłym roku, co Grozer przypisuje wielkiej pracy Raula Lozano, którą zrobił z niemiecką ekipą. – Myślę, że Raul Lozano odmienił naszą drużynę. Jesteśmy bardzo młodą i zmotywowaną grupą. Cieszymy się, że możemy grać z takimi drużynami, jak Kuba, Argentyna czy Polska. Zapytany o konkretne zmiany, których dokonał Raul, Georg Grozer odpowiada: – Wprowadził kilku ciekawych, młodych zawodników i zmienił także nasza wady taktyczne, techniczne, pracuje nad blokiem, obroną oraz przede wszystkim nad mentalnością naszych zawodników, to dzięki niemu poprawiliśmy grę i uwierzyliśmy, że możemy wygrywać – dodaje Grozer.

Reprezentacje Polski i Niemiec będą miały okazję spotkać się już niebawem, bowiem znalazły się w jednej grupie podczas zbliżających się Mistrzostw Świata. – Jesteśmy jedną drużyną, zgraną paczką i to jest recepta naszych zwycięstw. Spotkamy się w meczu jutro, ale również we Włoszech. Jesteśmy grupą, która dobrze bawi się siatkówką – twierdzi nowy zawodnik rzeszowskiej drużyny. Nie szczędzi również pochwał nad niesamowitą polską publicznością. – Do tego również ta wspaniała publiczność, którą mam nadzieję, że również spotkam w czasie przyszłego sezonu – kończy Grozer.

* opracowanie: Katarzyna Wilk (Strefa Siatkówki)
* wypowiedź dla Polsat Sportźródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved