Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W najbliższy weekend Rosetex Cup Mazury 2010

W najbliższy weekend Rosetex Cup Mazury 2010

fot. archiwum

Już w najbliższy wekeend rozpocznie się rozgrywany w najpiękniejszych zakątkach Mazur turniej siatkówki plażowej Rosetex Cup Mazury 2010. Rozgrywki te z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, a udział w nich biorą siatkarze z całej Polski.

Już w sobotę, 10 lipca od godziny 10.00 na plaży miejskiej w Mikołajkach odbywać się będą pierwsze eliminacje, które mają na celu wyłonienie trzech najlepszych par, które później zmierzą się w Wielkim Finale w Mrągowie. Do pierwszego turnieju tegorocznego Rosetexa zgłosiło się, aż osiemnaście zespołów, a przypomnijmy, że listy zgłoszeniowe jeszcze nie są zamknięte. Wielkie wrażenie robią także miejscowości, z których przyjeżdżają siatkarze na Rosetexa. Mikołajki odwiedzą zawodnicy z Łodzi, Pucka, Olsztyna, Iławy, Żuromina oraz miast położonych przy wschodniej granicy kraju. Zapowiadają się niezwykle zacięte pojedynki o jakże cenny awans.

Już dzień później Rosetex Cup przeniesie się do Rynu. Tam już będzie można obejrzeć zmagania pań, których zgłosiło się do tej pory osiem duetów. Pochodzą one z Warszawy, Pucka, Redy, Ostródy, Bartoszyc, Kętrzyna, Olsztyna, a także z Poznania. Awans do finału otrzymają cztery najlepsze duety żeńskie. Do turnieju panów zapisanych jest czternaście zespołów, a awansować zdoła zaledwie trójka.

Nadchodzący wekeend zapowiada się bardzo fascynująco dla samych zawodników jak i również dla kibiców lubiących oglądać zmagania siatkarzy plażowych. Serdecznie zapraszamy w sobotę do Mikołajek, a w niedzielę do Rynu.źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved