Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Rosjanie do USA i Argentyny bez Abramowa

Rosjanie do USA i Argentyny bez Abramowa

fot. archiwum

Bez Pawła Abramowa wyleciała na mecze z reprezentacją USA kadra Rosji. Oznacza to również, że przyjmującego Iskry Odińcowo zabraknie w turnieju finałowym w Cordobie, dokąd Rosjanie udadzą się bezpośrednio po meczach w Stanach Zjednoczonych.

W Wichita w Kansas rozegrają swoje ostatnie mecze w fazie interkontynentalnej siatkarze Rosji i USA. "Sborna" już wyleciała do Stanów Zjednoczonych, jednak w jej składzie zabrakło Pawła Abramowa. Jak się okazuje wyleczona już kontuzja kolana znów dała znać o sobie i przyjmującego Iskry Odińcowo zabraknie zarówno w USA, jak i w Argentynie. Rosjanie prosto z Kansas lecą do Cordoby, gdzie będą przygotowywali się do turnieju finałowego Ligi Światowej. Nikt nie dopuszcza bowiem myśli, że podopieczni Danielle Bagnoliego doznają w USA dwóch druzgocących porażek, które mogłyby jeszcze im odebrać awans do Final Six.

Pierwsze prognozy co do zdrowia Abramowa zakładają, że będzie on zdolny wystąpić jesienią we Włoszech w turnieju finałowym mistrzostw świata. Póki co trener Bagnoli ma do dyspozycji w Kansas i Cordobie czterech przyjmujących: Tarasa Chtieja, Dymitrija Krasikowa, Denisa Birjukowa oraz Jurija Bieriezko.

źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved