Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Puchar Jelcyna: Rosja, Włochy i Holandia już w półfinale

Puchar Jelcyna: Rosja, Włochy i Holandia już w półfinale

W drugim dniu Pucharu Jelcyna reprezentacja Chin pokonała 3:2 Holandię. Zwycięstwo nad Białorusią odniosły gospodynie turnieju, eliminując swoje rywalki z półfinału. W trzecim, niezaliczanym do klasyfikacji meczu Włoszki wygrały z Niemcami.

W grupie A drugie spotkanie przegrały siatkarki Białorusi. Po wczorajszej porażce z Włoszkami dziś nie wygrały nawet seta z reprezentacją Rosji. w jutrzejszym meczu Rosjanki zagrają z Włoszkami o pierwsze miejsce w grupie A.

W grupie B w pierwszym swoim meczu Chinki pokonały 3:2 Holandię. Dzięki dwóm wygranym setom siatkarki Holandii zapewniły już sobie miejsce w półfinale. Jutro reprezentantki "Kraju Środka" zagrają z zespołem Niemiec. Wykorzystując dzień przerwy Niemki zagrały z Włoszkami, z którymi przegrały 2:3. Mecz nie był zaliczany do turniejowej klasyfikacji.