Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B trenuje w Spale

Kadra B trenuje w Spale

fot. archiwum

Po tygodniu przerwy reprezentanci kadry B, w uszczuplonym składzie, wznowili treningi w Spale. Szkoleniowiec ma do dyspozycji 11 siatkarzy. Na początku sierpnia podopieczni Andrzeja Kowala zagrają towarzyskie mecze w Miliczu z Egiptem.

Na początku tygodnia treningi w Spale wznowili zawodnicy kadry B. Grupa, prowadzona przez Andrzeja Kowala, uszczupliła się o kilku zawodników reprezentacji Polski juniorów, którzy kilka dni temu z Grzegorzem Rysiem rozpoczęli w Zakopanem przygotowania do finałów mistrzostw Europy juniorów. Na zgrupowaniu nie ma również Grzegorza Kosoka, który dostał od szkoleniowca wolne ze względów zdrowotnych.

Do kadry dołączyli Jakub Peszko oraz Michał Dębiec. Z kadrą trenuje również Piotr Nowakowski, który dochodzi do dyspozycji po kontuzji barku. Oprócz nich na zgrupowaniu przebywają rozgrywający Fabian Drzyzga i Wojciech Włodarczyk, atakujący Bartosz Janeczek i Dawid Konarski, przyjmujący Michał Kubiak, Grzegorz Wójtowicz i Maciej Krzywiecki oraz środkowi Łukasz Wiśniewski i Wojciech Sobala.

Po kolejnym etapie treningów kadrę B czekają mecze sparingowe. Pierwsze z nich rozegrają w Miliczu podczas tegorocznej edycji Alei Gwiazd. – Pierwsze mecze zagramy z Egiptem. Później mają odbyć się jeszcze mecze z reprezentacją młodzieżową Argentyny, z drużynami Czech i Australii. Zobaczymy, czy uda się zorganizować coś jeszcze. Terminy są jeszcze dogrywane – twierdzi Andrzej Kowal.źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved