Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sylwia Wojcieska w Organice Budowlani Łódź

Sylwia Wojcieska w Organice Budowlani Łódź

fot. archiwum

Kolejne wzmocnienie w klubie z Łodzi. Do zespołu ubiegłorocznego beniaminka PlusLigi Kobiet dołączyła Sylwia Wojcieska, jedna z najlepszych środkowych ubiegłorocznych rozgrywek. Aktualnie zawodniczka przygotowuje się do wyjazdu na zgrupowanie kadry.

Podpisałam roczny kontrakt z Organiką, bo wierzę, że w przyszłym sezonie drużyna będzie jeszcze silniejsza. Skusiła mnie też możliwość występów na najwyższym europejskim poziomie, czyli w Lidze Mistrzyń. Zależy mi przede wszystkim na dalszym rozwoju i wiem, że Organika jest najlepszym dla mnie klubem do podnoszenia umiejętności. Konkurencji się jednak boję – stwierdziła zawodniczka na łamach łódzkiego wydania Gazety Wyborczej.

Środkowa, do Łodzi przenosi się z Mielca, gdzie przez rok występowała w miejscowej Stali. Wcześniej była zawodniczką Calisi Kalisz, z którą w 2008 roku wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski.

W Organice zawodniczka o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Luaną De Paulą i Julią Szeluchiną. Treningi w klubie rozpocznie w połowie sierpnia. Na razie Wojcieska skupia się na reprezentacji Polski, z którą 10 lipca wyjeżdża na zgrupowanie do Szczyrku.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved