Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Paweł Zatorski: Ciężka praca niedługo zaprocentuje

Paweł Zatorski: Ciężka praca niedługo zaprocentuje

fot. archiwum

- Chcemy, by mecze z Niemcami wyglądały inaczej, przede wszystkim dla kibiców - mówił po drugim spotkaniu z Kubą zawiedziony libero reprezentacji Polski, Paweł Zatorski, który w Łodzi po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentował się w Lidze Światowej.

Fani wspierali nas tak fantastycznie jak zawsze. Myślę, że podobnie będzie w Katowicach. To dla polskich kibiców, nie tylko dla siebie, chcemy by były to spotkania lepsze i szczęśliwiej dla nas zakończone – powiedział Zatorski.

Zawodnik jeszcze nie wie, czy otrzyma szansę zaprezentowania się w Spodku. Decyzje personalne co do ostatniego dwumeczu trener Castellani dopiero podejmie – Nikt z nas nie może być pewny występu – odpowiedział tajemniczo polski libero.

Niektórzy z reprezentantów wyglądali podczas spotkań na zmęczonych. Zatorski przyznaje, że w Spale wiele się od nich wymaga. – Mimo wszystko cenimy, że możemy pracować z tak dobrym sztabem i świetnym trenerem. To daje nam jeszcze większe możliwości rozwoju. Trud będzie procentował z każdym spotkaniem – kontrargumentuje zawodnik.Rok temu Paweł Zatorski grał w podstawowej reprezentacji, ale równie często pojawiał się na zapleczu, w kadrze B. Teraz bardzo cieszy się, że argentyński szkoleniowiec Polaków obdarzył go większym zaufaniem – To dodaje mi dużo mocy i pewności siebie – kończy siatkarz.

*Autor: Emilia Kowalkowska

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved