Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oskar Kaczmarczyk przenosi się do ZAKSY

Oskar Kaczmarczyk przenosi się do ZAKSY

fot. archiwum

Jeden z najlepszych statystyków w naszym kraju od nowego sezonu będzie pracował w ZAKSIE. - Możliwość powrotu do męskiej ligi była dla mnie argumentem nie do odrzucenia - mówi Oskar Kaczmarczyk, który jest również statystykiem reprezentacji.

Gdy przed laty, jako masażysta i statystyk Energetyka Jaworzno Oskar Kaczmarczyk pomagał nam współtworzyć serwis "Strefa Siatkówki" nie przypuszczaliśmy, że jego kariera rozwinie się tak szybko. W zeszłym roku już jako jeden z najlepszych statystyków w kraju Oskar pracował z reprezentacją Polski oraz z zespołem Budowlanych Łódź, z którym zdobył Puchar Polski. Na swoim koncie ma również złoty medal mistrzostw Europy, który zdobył wraz z siatkarzami w ubiegłym roku.

Od przyszłego sezonu Oskar Kaczmarczyk będzie statystykiem zespołu męskiej PlusLigi, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, gdzie zastąpi Karola Łempickiego. – Ubiegły sezon w Organice był niesamowity ale czułem, że trochę oddalam się od męskiej siatkówki, a to w kontekście pracy w reprezentacji jest bardzo istotne – opowiada nam statystyk współpracujący z kadrą Daniela Castellaniego.Praca w Kędzierzynie spadła na mnie trochę niespodziewanie. Kiedy dostałem propozycję, długo się nie zastanawiałem – możliwość pracy w bardzo dobrym klubie, przy bardzo dobrym trenerze była niezwykle kusząca.

W nowym klubie jako statystyk będzie współpracował z trenerem Krzysztofem Stelmachem, który również jest w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski. – Moje oczekiwania są proste – mam nadzieję, że najbliższe dwa lata będą pełne niezapomnianych sukcesów – kończy Oskar Kaczmarczyk.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved