Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Piątek przenosi się do Muszyny

Magdalena Piątek przenosi się do Muszyny

fot. archiwum

Bank BPS Muszynianka Muszyna pozyskał nową atakującą. Od przyszłego sezonu w szeregach klubu wicemistrzyń Polski występować będzie bowiem Magdalena Piątek, która żegna się tym samym ze Stalą Mielec.

Poszukiwania drugiej atakującej trwały dosyć długo. Rozmowy z Magdą Piątek rozpoczęto już jakiś czas temu, jednak nie udało się wówczas osiągnąć porozumienia. Po nierozstrzygniętym konkursie w klubie zdecydowano się wrócić do negocjacji i szybko osiągnięto porozumienie.

Magda Piątek urodziła się 10 września 1984 roku w Kielcach. Większość swojej kariery sportowej związała z Wisłą Kraków, w której występowała do sezonu 2007/08 kiedy przeniosła się do Dąbrowy Górniczej. Dalszą karierę zahamowała jednak kontuzja, po której zawodniczka zdecydowała się na powrót do Krakowa.

W ubiegłym sezonie zawodniczka z powodzeniem występowała w barwach Stali Mielec, w której była najlepiej punktującą zawodniczką sezonu. – Magda z bardzo dobrej strony pokazała się w ubiegłym sezonie w Mielcu. Była najlepszą zawodniczką tego zespołu, zdobywając dużą liczbę punktów – mówi trener Bogdan Serwiński.Nasz terminarz w najbliższym sezonie będzie bardzo napięty. Może się zdarzyć tak, że trzeba będzie grać trzy mecze w tygodniu. Musimy więc mieć wartościową zawodniczkę, która będzie w stanie zastąpić Asię Kaczor. Magda wydaaje się w tej chwili idealną kandydatką – ocenia szkoleniowiec Banku BPS Muszynianki Fakro.Magdalena Piątek to ostatnia zawodniczka, która dołączy do składu wicemistrzyń Polski. Kontrakt obowiązywać będzie przez najbliższy rok. Wcześniej do zespołu z Muszyny dołączyło siedem innych zawodniczek.

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved