Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kamil Długosz: Każdy daje z siebie wszystko

Kamil Długosz: Każdy daje z siebie wszystko

fot. archiwum

Reprezentacja Polski juniorów w Zakopanem przygotowuje się do walki o mistrzostwo Starego Kontynentu - Przyjechaliśmy tu, aby ostro trenować - mówi młody przyjmujący kadry oraz Asseco Resovii Rzeszów, Kamil Długosz.

Polacy zjawili się w stolicy Tatr 1 lipca. Obóz ma na celu wypracowanie kondycji zawodników, stąd też częste zajęcia na siłowni oraz wyprawy w góry – Trochę jesteśmy zmęczeni, ale dajemy radę. Nikt się nie oszczędza – podkreśla Kamil Długosz.

Podopieczni Grzegorza Rysia w Zakopanem pozostaną do 12 lipca. Następnie po podróży do Spały, wyruszą na sparingi do Niemiec. Od 26 lipca do 4 sierpnia Polacy przebywać będą na zgrupowaniu w jednym z brazylijskich ośrodków szkoleniowych, by po powrocie w Krośnie zmierzyć się w meczach sparingowych z Rosjanami i Argentyńczykami – W Brazylii jeszcze nie byłem. Oczywiście, chciałbym tam polecieć, ale to zależy, kogo wybierze nasz trener. Robię, co mogę, aby znaleźć się w tej grupie – stwierdził zawodnik.

Mistrzostwa Europy juniorów rozpoczną się 26 sierpnia. Polacy prawo do gry na tym turnieju wywalczyli wygrywając turniej eliminacyjny. Przeciwnika grupowego podopieczni Grzegorza Rysia poznają 20 lipca – Każdy daje z siebie wszystko, każdy chce się jak najlepiej przygotować, aby wywalczyć miejsce w reprezentacji i pojechać pod koniec sierpnia na Białoruś i zdobyć medal mistrzostw Europy – powiedział Kamil Długosz.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved