Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Iwona Kandora zawodniczką Silesii Volley

Iwona Kandora zawodniczką Silesii Volley

fot. archiwum

Kolejną zawodniczką która reprezentować będzie MOSiR/Sokół Silesia Volley w sezonie 2010/2011 jest Iwona Kandora. To już kolejne plusligowe wzmocnienie śląskiego klubu, który powinien włączyć się do walki o pierwszą czwórkę I-ligowych rozgrywek.

Iwona Kandora (Niedźwiecka) urodziła się 4 maja 1982 roku, mierzy 186 cm. Jest uniwersalną siatkarką mogącą występować chociażby na środku siatki lub na przyjęciu. Kandora jest wychowanką BKS Bielsko-Biała, w którym grała w latach 1998-2007 a ostatnie trzy sezony reprezentowała barwy Stali Mielec.

– Bardzo się cieszymy z tego, iż Iwona grać będzie w naszym zespole – to niezwykle ambitna i pracowita zawodniczka potrafiąca grać na środku siatki jak i w ataku – wierzę, że swoim doświadczeniem i umiejętnościami wniesie dużo polotu do drużyny – powiedział Przemysław Reszka, członek zarządu S.C.S. „Sokół" Chorzów.

Skład Silesia Volley na sezon 2010/2011 zaczyna się krystalizować – trwają jeszcze poszukiwania doświadczonej zawodniczki na pozycję rozgrywającej. Warto przypomnieć, iż wcześniej z klubem umowę podpisała Mariola Wojtowicz (Barszcz), która poprzednio występowała w ekipie mistrzyń Polski.źródło: inf. własna, sokolchorzow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved