Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Grzegorz Fijałek: Liczymy na powrót formy

Grzegorz Fijałek: Liczymy na powrót formy

fot. archiwum

Przed nami kolejne międzynarodowe rozgrywki z cyklu Grand Slam w siatkówce plażowej mężczyzn. Tym razem, po rywalizacji w Norwegii, najlepsze duety świata przeniosły się do szwajcarskiego Gstaad. W   turnieju głównym grać będą Fijałek i Prudel.

Liczymy tutaj na powrót naszej formy i na dobrą grę – mówi Fijałek.

W poprzednich zawodach w Stavanger podopieczni Sławomira Roberta niespodziewanie przegrali wszystkie grupowe spotkania i zajęli ostatnią lokatę.

Na pewno nikt nie przypuszczał, że tak to się skończy, tym bardziej, że mieliśmy najlepsze jak dotychczas – ósme miejsce rozstawienia. Cóż, nie był to dla nas udany turniej, mogę nawet powiedzieć, że najgorszy w mojej karierze, bo nigdy jeszcze na World Tourze nie zająłem ostatniego miejsca. Z drugiej strony zawsze musi być ten pierwszy raz… – podkreślił zawodnik.Mam nadzieję, że to tylko jednoturniejowy kryzys i że w Szwajcarii wszystko wróci do normy, choć nie będzie łatwo pozbierać się po tak sromotnych porażkach. Myślę jednak, że damy radę i zagramy swoją siatkówkę. Ze zdrowiem jest wszystko w porządku. Drobne bóle owszem są, ale to normalne i nie da się tego wyeliminować.

W środę, w fazie eliminacyjnej, o awans do turnieju głównego walczyć będzie inny polski duet – Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved