Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Gdzie zagra Robert Prygiel?

Gdzie zagra Robert Prygiel?

fot. archiwum

Robert Prygiel, były reprezentant Polski od przyszłego sezonu bronić miał barw AZSu Politechniki Warszawskiej. Okazuje się jednak, że nie jest to sprawa przesądzona. Jak donosi Echo Dnia, Prygiel znalazł się w kręgu zainteresowania drugoligowych Czarnych Radom.

Od jakiegoś czasu warszawski klub zbroi się przed nadchodzącym sezonem ligowym. Oprócz Zbigniewa Bartmana, czy Wojciecha Żalińskiego szeregi stołecznej drużyny zasilić miał Robert Prygiel. Jego transfer z Jadaru Radom do Politechniki Warszawskiej wydawał się niemal pewny, o czym z resztą informowaliśmy naszych czytelników już jakiś czas temu.

Jednak, jak wiadomo nie od dziś, okres transferowy potrafi zaskoczyć. I w tym wypadku istotnie tak się stało. Według informacji, uzyskanych przez Echo Dnia, Robert Prygiel prowadzi rozmowy z radomskim klubem. Sytuacja ta wydaje się o tyle dziwna, że nie chodzi wcale o Jadar Radom, a o drugoligowych Czarnych. Skąd ten pomysł? Tego zawodnik komentować nie chce.

W rozmowie z Echem Dnia prezes radomskiego klubu, Janusz Stańczuk przyznaje, że Czarni stawiają przede wszystkim na szkolenie młodzieży, ale do tego niezbędnych jest kilku doświadczonych zawodników, pod okiem których juniorzy nabieraliby siatkarskich szlifów. Pozostaje pytanie, czy tak doświadczony siatkarz, jakim jest Prygiel zrezygnuje z parkietów Plusligi na rzecz gry w drugiej lidze.



źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved