Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Organice pozostała tylko jedna niewiadoma

W Organice pozostała tylko jedna niewiadoma

fot. archiwum

Czwarty zespół ubiegłego sezonu PlusLigi Kobiet praktycznie skompletował skład. W tym tygodniu prawdopodobnie podpisany zostanie kontrakt z jedną z kandydatek na środkową, w związku z czym włodarzom pozostanie jedynie szukanie atakującej.

W Łodzi nie dokonano rewolucji kadrowej, którą możemy obserwować chociażby w Muszynie. W przerwie pomiędzy sezonami do zespołu dołączyła Joanna Mirek, która z klubem z Muszyny wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski. W Łodzi wystąpi również Marta Szymańska, była zawodniczka sopockiego Trefla.

Z klubem pożegnały się natomiast: Anna Nowakowska, Katarzyna Jóźwicka, Sylwia Jasińska, Dominika Koczorowska oraz Małgorzata Niemczyk, która zdecydowała się na zakończenie kariery sportowej.

Jak podaje Express Ilustrowany, w tym tygodniu z Organiką kontrakt podpisze jedna ze środkowych: Sylwia Pycia lub Sywia Wojcieska Jeżeli chodzi o skład personalny naszej drużyny, to jedyną niewiadomą pozostała tylko obsada pozycji atakującej – stwierdził Marcin Chudzik, menadżer i zarazem prezes Organiki Budowlanych Łódź – Mam nadzieję, że najpóźniej w przyszłym tygodniu powinniśmy zamknąć ten temat.

Drużyna w nowym składzie rozpocznie przygotowania 16 sierpnia. W nadchodzącym sezonie łodzianki czekają również rozgrywki Ligi Mistrzów, w których wystąpią jako zdobywczynie Pucharu Polski. Ich pierwszym rywalem będzie włoski klub Villa Cortese, zdobywca srebrnego medalu w Serie A.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved