Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Polki zagrają z Białorusią i Rosją

Polki zagrają z Białorusią i Rosją

fot. archiwum

Biało-czerwone, przygotowujące się do startu w World Grand Prix oraz przede wszystkim Mistrzostw Świata, będą miały okazję sprawdzić się w warunkach meczowych. Ich sparingowymi rywalkami będą Białorusinki i Rosjanki.

Podopieczne Jerzego Matlaka zakończyły zgrupowanie w Kołobrzegu. Nie będą miały jednak wiele czasu na odpoczynek, bowiem już w sobotę rozpoczynają kolejny obóz przygotowawczy, tym razem w Szczyrku. Podczas pobytu w Beskidzie Żywieckim, Polki zmierzą się dwukrotnie z reprezentacją Białorusi. Pierwszy pojedynek rozegrany zostanie 16 lipca w Węgierskiej Górce, drugi w Goczałkowicach. Siatkarki zza wschodniej granicy przed przylotem nad Wisłę walczyć będą w Pucharze Jelcyna.

W tym samym turnieju wystąpią kolejne rywalki Polek, mianowicie Rosjanki. Siatkarki Sbornej 20 lipca pojawią się na obozie w Kielnarowej, skąd polecą do Gdańska. Na pierwsze dwa dni sierpnia zaplanowano dla nich bowiem mecze kontrolne z reprezentacją Polski – pierwszy z nich odbędzie się w Rumi, drugi w Sopocie. Rosjanki zmierzą się również z Czeszkami. Dwa mecze sparingowe pomiędzy tymi zespołami rozegrane zostaną 13 i 14 sierpnia w Krośnie oraz Łańcucie.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved