Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejne wzmocnienie w Stambule

Kolejne wzmocnienie w Stambule

fot. archiwum

Turecki zespół Fenerbahce Stambuł wzbogaca się o kolejne gwiazdy. Jak podaje włoski portal volleyball.it, do Turcji przeniesie się brazylijska rozgrywająca Hélia Rogério de Souza, znana jako Fofao. W klubie będzie ona współpracować m.in. z Katarzyną Skowrońską.

Fofao grała już w lidze włoskiej (Perugia), hiszpańskiej (Murcia), a dwa ostatnie sezony spędziła w swojej ojczyźnie. Teraz czas na debiut przed turecką publicznością.

Nowa rozgrywająca może poszczycić się licznymi sukcesami indywidualnymi. Na jej koncie zapisano m.in. tytuły najlepszej rozgrywającej World Grand Prix w 1999r., Pucharu Świata w 2007r., Ligi Mistrzyń w 2008r. i Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Do tej pory działacze tureckiego klubu wzbogacili swój zespół o szereg gwiazd  europejskiej i światowej siatkówki. Wśród nich znalazły się Skowrońska, Osmokrowić, Sokołowa, Fuerst, Erdem. Na ławce trenerskiej zasiądzie Ze Roberto, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie na świecie.źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved