Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Simon: Polska może być niebezpieczna później

Simon: Polska może być niebezpieczna później

fot. archiwum

Po dwóch słabych występach w rywalizacji z Kubą Polacy stracili szansę na grę w argentyńskim turnieju finałowym. Praktycznie pewni awansu mogą być Kubańczycy- To było dla nas ważne zwycięstwo- mówił po meczu Robertlandy Simon.

Paweł Zagumny (kapitan reprezentacji Polski): To był nieudany weekend. Musieliśmy walczyć z rywalem, który grał na bardzo wysokim poziomie. Mieliśmy sporo problemów w polu serwisowym, a Kuba pokazywała swoją wyższość w końcówkach setów.

Daniel Castellani (trener reprezentacji Polski): Kuba grała lepiej niż wczoraj i chciałbym złożyć gratulacje. Nie mogę być zadowolony z rezultatu, ale widzę pozytywy w naszej grze. Dziś byliśmy bardziej agresywni, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Myślę jednak, że jesteśmy na dobrej drodze.

Robertlandy Simon Aties (kapitan reprezentacji Kuby): To było dla nas ważne zwycięstwo. Jesteśmy już o krok od finału Ligi Światowej i zrobimy wszystko, by się tam dostać. Pokazaliśmy, że możemy grać naprawdę dobrze i chcemy pokazać jeszcze lepszą siatkówkę w Cordobie. Polska przegrała dwa spotkania, ale wszyscy wiedzą, że może być bardzo niebezpieczna później. Na dzień dzisiejszy Kuba była lepsza i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.Orlando Samuels Blackwood (trener reprezentacji Kuby): Obie ekipy zagrały lepiej. Ja jestem bardzo zadowolony z drugiego zwycięstwa mojej drużyny. Polska strona wyglądała na bardziej rozluźnioną i to było widać na boisku. Jesteśmy teraz w naszej najlepszej formie i to jest bardzo obiecujące w kontekście Final Six.

źródło: fivb.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved