Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Sikora zagra w Białymstoku

Małgorzata Sikora zagra w Białymstoku

fot. archiwum

Krystalizuje się powoli skład AZS-u Białystok na przyszły sezon. Kolejną zawodniczką, która będzie bronić barw klubu z Podlasia będzie Małgorzata Sikora. Porozumienie obu stron ma zostać podpisane już w piątek.

Dla Małgorzaty Sikory będzie to przeskok o jedną klasę rozgrywkową, ponieważ do tej pory zawodniczka grała w I lidze. Siatkarka ta reprezentowała w przeszłości Legionovię Legionowo, Wisłę Kraków i Piast Szczecin. Trener Wiesław Czaja nie ma jednak obaw, że nowy nabytek AZS-u nie poradzi sobie w PlusLidze Kobiet. – Mimo że nie występowała dotychczas w ekstraklasie, to jest to bardzo ciekawa zawodniczka. Znam jej potencjał i uważam, że podoła najwyższej lidze – powiedział Gazecie Wyborczej Białystok szkoleniowiec zespołu z Białegostoku.

Skład AZS-u Białystok nie jest jednak jeszcze domknięty, bo jest potrzeba zakontraktowania zawodniczek na pozycję przyjmującej oraz atakującej. Ciągle nie wiadomo, czy w zespole pozostaną Natalia Ziemcowa oraz Ilona Gierak.

W Białymstoku doszło do walnego zebrania członków zarządu na którym postanowiono, że zostanie ogłoszony konkurs na prezesa, który nie będzie działał społecznie, lecz będzie za wykonywanie pracy związanej z prezesowaniem pobierał wynagrodzenie. Do czasu rozwiązanie konkursu klubem będzie kierował dotychczasowy zarząd, któremu kadencja skończyła się z końcem czerwca.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved