Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Ligi wojewódzkie: W Kozienicach szykują się zmiany

Ligi wojewódzkie: W Kozienicach szykują się zmiany

fot. archiwum

W sezonie 2009/10 siatkarze Armatu Kozienice drugoligowe rozgrywki zakończyli na ostatnim miejscu. Od degradacji nie uchroniły kozieniczan nawet mecze barażowe. Nic więc dziwnego, że przed startem nowego sezonu w klubie zapadną poważne zmiany.

Do rozmów działacze klubu zasiądą po powrocie z zagranicznego wyjazdu Tomasza Jagiełły, prezesa KKS. Zebranie włodarze klubu przewidzieli na 8 lipca. Wtedy właśnie mają zapaść decyzje dotyczące m.in. tego kto będzie prowadził drużynę w rozgrywkach III-ligi. Dotychczasowy szkoleniowiec aktualnie przebywa na urlopie i nie myśli nad swoją przyszłością w Armacie. – Jeszcze żadne ustalenia nie zapadły, prezes klubu złożył mi pewną ofertę, na razie niezobowiązującą, jednak swoją decyzję muszę przemyśleć – mówi Paweł Otwinowski. W ubiegłym sezonie Otwinowski łączył funkcję trenera i zawodnika. Teraz najprawdopodobniej ulegnie to zmianie. – Chyba dam sobie już spokój z graniem – przyznajeaweł Otwinowski.

W klubie prawdopodobnie zostanie Marek Grzelczak, i niewykluczone, że to właśnie on przejmie rolę pierwszego trenera. Nie wiadomo również kto w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy spadkowicza. – Będziemy grali młodymi siatkarzami z Kozienic – deklaruje Sławomir Wach, kierownik klubu. Podobnego zdania jest trener Otwinowski, który w przypadku pozostania w klubie widziałbym w kadrze siatkarzy, którzy nie mieściliby się w szerokiej kadrze Czarnych Radom.

Autor: Mateusz Czarnecki SportRadom.plźródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved