Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Daria Paszek i Renata Bekier najlepsze w Dźwirzynie

Daria Paszek i Renata Bekier najlepsze w Dźwirzynie

fot. archiwum

W Dźwirzynie odbyły się XI Międzynarodowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchar Bałtyku w siatkówce plażowej. Na pierwszym miejscu podium w rywalizacji juniorek znalazł się duet  Paszek/Bekier, który pokonał Izabelę Soję i Olgę Samul.

Nad Bałtykiem wystąpiło łącznie około 160 par z całego kraju. Rywalizacja toczyła się przez pięć dni. Do finałowego meczu dotarły reprezentantki zespołu z Będzina Izabela Soja i Olga Samul, które po raz kolejny w tym sezonie musiały uznać wyższość pary Daria Paszek/Renata Bekier (Mosir Mysłowice) przegrywając 0:2 (19:21, 19:21).

Finał turnieju nad polskim morzem był identyczny jak ten, który rozegrany został w ramach półfinału Mistrzostw Polski Juniorek w Mysłowicach.

Tam górą również były siatkarki z mysłowickiego klubu. – Nie udało się wziąć odwetu za ostatnią porażkę – mówi Izabela Soja.Mimo tego jesteśmy bardzo zadowolone z występu. Znamy się z rywalkami na pamięć, dlatego mecz był bardzo zacięty i wyrównany. O losach obu setów decydowała jedna, może dwie akcje, które akurat wygrały przeciwniczki – dodaje.źródło: sosnowiec.info.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved