Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani postanowił, że Wlazły nie zagra w Łodzi

Daniel Castellani postanowił, że Wlazły nie zagra w Łodzi

fot. archiwum

- Taka jest decyzja trenera. Z moim łokciem nie jest najlepiej, ale mimo to byłbym w stanie wystąpić w łódzkich meczach. Daniel Castellani postanowił jednak, że lepiej mi zrobi kilka dni pracy na siłowni niż gra - mówi Mariusz Wlazły, który nie zagra w Łodzi z Kubą.

Daniel Castellani chciał przeciwko Kubańczykom wystawić w Łodzi najsilniejszy skład. Niestety, kontuzję pokrzyżowały mu szyki. W najbliższych spotkaniach nie będzie mógł skorzystać z Michała Winiarskiego, o czym wiedział już wcześniej. Wczoraj okazało się, że nie zagra również Mariusz Wlazły.Już tydzień temu podczas spotkań w Lidze Światowej ból zaczął mi dokuczać, ale zagrałem. Badania przeprowadzone w tym tygodniu nie wykazały niczego poważnego, choć jakieś niepokojące zmiany są. Dlatego do piątku będę ćwiczył w Spale – mówi atakujący Skry Bełchatów.

Zarówno sztab szkoleniowy jak i sam zawodnik mają nadzieję, że w Katowicach w meczu z Niemcami po urazie nie będzie już śladu. – Gdyby Lozano dalej prowadził naszą reprezentację, z pewnością by mnie do niej nie powoływał. Zwłaszcza po tym, jak w ubiegłym roku zdecydowałem się na leczenie kontuzji. Na pewno jego przyjazd jest dla mnie jakąś motywacją (śmiech ). Ale nic nie będę robić na siłę. To nasz trener wybierze skład, a że jest mądrym człowiekiem, na pewno coś wymyśli. Jeśli znajdę się w kadrze, zrobię wszystko, by pokazać się w Katowicach z jak najlepszej strony – zapewnia Wlazły.

 



źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved