Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > 800 ton piasku czyli plażówka w Lublinie

800 ton piasku czyli plażówka w Lublinie

fot. archiwum

W najbliższy weekend przed lubelską Galerią Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy zostanie rozegrany turniej Grand Prix w siatkówce plażowej. Impreza zapowiada się bardzo obiecująco, a na liście startowej widnieją znane nazwiska.

Aż kilkadziesiąt par zapowiedziało swój udział w Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn Lublin 2010. Organizatorzy zapowiadają przeprowadzenie eliminacji, z których 8 najlepszych par dołączy do 8 par najwyżej rozstawionych na podstawie rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i zagra w turnieju głównym. Na liście startowej można znaleźć kilka bardzo znanych nazwiska jak chociażby Marcin Nowak czy Dominik Witczak. Z numerem pierwszym rozstawieni będą Damian Wojtasik i Rafał Szternel. Turniej można nazwać międzynarodowym, ponieważ są zapowiadane także dwie pary z zagranicy. Jedną tworzyć będą Czesi Tichy/Dumek, zaś skład drugiej jest trzymany w tajemnicy jako niespodzianka dla kibiców.

Jak czytamy w Gazecie Wyborczej Lublin – wszystko jest świetnie przygotowane, a na kibiców czeka wiele atrakcji i 400 miejsc na trybunach. Na dwa boiska wysypano 800 ton piasku. W rogach ustawiono palmy, piękna pogoda została przez organizatorów zamówiona, zimnych napoi nie zabraknie – jednym słowem raj na ziemi. Kto więc nie ma w tym roku szans na wakacyjny wyjazd w tropiki, koniecznie musi zobaczyć na żywo ten turniej, bo atmosfera z pewnością będzie wakacyjna.

 źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved