Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PlusLiga Kobiet: Organika Budowlani Łódź kompletuje skład

PlusLiga Kobiet: Organika Budowlani Łódź kompletuje skład

fot. archiwum

Czwarta drużyna ubiegłego sezonu i zdobywca Pucharu Polski drużyna z Łodzi kompletuje powoli skład na sezon 2010/ 2011. Podopieczne Wiesława Popika  obok BKS Aluprof Bielsko-Biała i Muszynianki Muszyna będą reprezentować nasz kraj w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Do drużyny z Łodzi dołączyła przyjmująca Joanna Mirek, zastąpiła ona Małgorzatę Niemczyk, która z kolei zakończyła sportową karierę. Oprócz Mirek klub z Łodzi wzmocniła także rozgrywająca Marta Szymańska, która w sezonie 2009/2010 reprezentowała barwy Trefla Sopot.

Ponadto klub z Łodzi prowadzi rozmowy z środkowymi, mające wzmocnić ekipę Budowlanych. Kandydatkami do gry na tej pozycji są: Dorota Pykosz, Sylwia Pycia (obie grały w Muszyniance Muszyna) oraz Sylwia Wojcieska ze Stali Mielec.  – Jest już niemal przesądzone, że będzie to czołowa środkowa PlusLigi. mówi prezes Marcin Chudzik. – Na początku przyszłego tygodnia ogłosimy, z którą siatkarką podpisaliśmy kontrakt – tłumaczy Chudzik.  – To są bardzo doświadczone zawodniczki, które posiadają równie wysokie umiejętności. Na pewno przyjście jednej z nich byłoby dużym wzmocnieniem drużyny – uważa trener Wiesław Popik .

Do ostatecznego zamknięcia składu w drużynie Organiki brakuje atakującej. Działacze zastanawiają się nad sprowadzeniem zawodniczki z USA, Serbii lub Brazylii.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved