Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Kłopoty z kolanem Winiarskiego i łokciem Włazłego

Kłopoty z kolanem Winiarskiego i łokciem Włazłego

fot. archiwum

Karol Kłos, Mateusz Mika, Michał Winiarski, Piotr Nowakowski i prawdopodobnie Łukasz Żygadło - to zawodnicy, którzy znajdą się poza składem na mecze z Kubą. Winiarski będzie gotowy do gry najwcześniej na turniej finałowy w Cordobie.

Michała Winiarskiego z gry wyeliminowała kontuzja kolana. – Przed tygodniem Michał dostał zastrzyk z czynnikiem wzrostu, w czwartek będzie miał USG, po którym podejmiemy decyzję co do dalszego leczenia. Do gry najwcześniej będzie gotowy na turniej finałowy Ligi Światowej – mówi lekarz kadry Jan Sokal. Na ból łokcia zaczął skarżyć się także Mariusz Wlazły.To chyba nic poważnego, ale na wszelki wypadek chcemy sprawdzić czy nie dzieje się coś złego. Dmuchamy na zimne – dodaje Sokal. Jeśli Wlazły nie będzie mógł zagrać przeciwko Kubie, w 14-osobowym składzie znajdzie się Łukasz Żygadło.

Daniel Castellani ze zrozumieniem podchodzi do kłopotów delikatnego siatkarza. – Mariusz to gracz wybitny, ale będziemy mieli z niego pociechę tylko wtedy, gdy będzie zdrowy – mówi selekcjoner, bardzo licząc na 26-letniego zawodnika, nominowanego do tytułu najlepszego siatkarza mundialu w 2006 roku. W spotkaniach przeciwko Argentynie Wlazły rozegrał tylko kilkanaście piłek, zdążył jednak zdobyć decydujące punkty. A przecież wszedł na boisko we Wrocławiu zaledwie po kilku dniach przygotowań.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved