Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Polacy w Spale przygotowują się do meczów z Kubą

Polacy w Spale przygotowują się do meczów z Kubą

fot. archiwum

Po meczach z Argentyną polscy siatkarze otrzymali od trenera Daniela Castellaniego kilkadziesiąt godzin wolnego i dziś wieczorem rozpoczęło się krótkie przygotowanie do meczów z Kubą, które w sobotę i niedzielę rozegrane zostaną w łódzkiej Atlas Arenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne będą to spotkania – powiedział reprezentacyjny libero Piotr Gacek.Dwa zwycięstwa szeroko otworzą nam drzwi do turnieju Final Six. Nie będę ukrywać. Chcemy polecieć do Argentyny na finałowe zawody Ligi Światowej.

We wtorek wieczorem kadrowicze spotkali się na zgrupowaniu w Spale. – Mieli zajęcia na siłowni. Coraz lepiej dysponowany jest Paweł Zagumny. We Wrocławiu zagrał już całe spotkanie. W tabeli nasza sytuacja jest bardzo fajna. Trener Castellani ma też świetną sytuację kadrową. Spokojnie może wysłać trzech zawodników na wypoczynek i powołać trzech innych graczy. Kuba jest wyznacznikiem wysokiego światowego poziomu. W sobotę i niedzielę w Łodzi nie będzie łatwo, ale jestem optymistą. Nasi zawodnicy chcą lecieć do Argentyny – powiedział szef pionu szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Włodzimierz Sadalski.

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved