Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Wierzbowski zawodnikiem AZS-u Politechnika Warszawska

Krzysztof Wierzbowski zawodnikiem AZS-u Politechnika Warszawska

fot. archiwum

Przyjmujący Krzysztof Wierzbowski podpisał roczny kontrakt z AZS-em Politechnika Warszawska. To pierwszy zawodnik, który przed sezonem 2010/2011 zasilił stołeczny zespół. Być może jeszcze w tym tygodniu klub poinformuje o kolejnych transferach.

Krzysztof Wierzbowski ma dwadzieścia dwa lata. Jest wychowankiem zaprzyjaźnionego z Politechniką klubu Metro Warszawa. W ostatnich trzech sezonach występował w zespole Domex Tytan AZS Częstochowa, z którym sięgnął po Puchar Polski i wicemistrzostwo Polski. W pamięci kibiców na długo pozostaną jego zagrywki, z którymi nie potrafił poradzić sobie sam Giba i które przyczyniły się do wyeliminowania przez częstochowski team z europejskich pucharów wielkiej Iskry Odincowo. Co ciekawe, trenerem częstochowian był wówczas Radosław Panas, który prowadzi obecnie Politechnikę. Oby ponowna współpraca obu panów zaowocowała podobnymi sukcesami.

Na czwartek stołeczny klub planuje konferencję prasową. Być może na niej władze AZS-u Politechnika Warszawska poinformują o kolejnych siatkarzach, którzy w sezonie 2010/2011 będą bronić barw zespołu ze stolicy.

źródło: azspw.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved