Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Karol Kłos: Znam swoje miejsce w szeregu

Karol Kłos: Znam swoje miejsce w szeregu

fot. archiwum

Od początku tego sezonu Daniel Castellani znajduje dla niego miejsce w dwunastce każdego meczu Ligi Światowej. - Wiem, że już niedługo wszystko wróci do normy. Jednak to strasznie miłe uczucie, gdy Daniel Pliński jest zmiennikiem Karola Kłosa - mówi z uśmiechem drugi z wymienionych.

We Wrocławiu, w sobotnim meczu przeciwko Argentynie, 20-letni zawodnik grał od pierwszych minut, mimo że po krótkim odpoczynku do składu powrócił Daniel Pliński.

– Daniel dopiero wdraża się w grę, nie trenuje tak długo jak pozostali środkowi, stąd takie a nie inne decyzje trenera. Doskonale zdaję sobie sprawę, że przed największymi imprezami wszystko wróci do normy. Póki co moje miejsce jest jeszcze gdzieś z tyłu, pierwszeństwo mają zawodnicy starsi ode mnie, bardziej doświadczeni, którzy po prostu grają lepiej ode mnie – twierdzi skromnie Karol Kłos.

– Cieszę się, że Daniel Castellani daje mi pograć, dzięki czemu mogę się rozwijać. Chciałem zagrać pełny mecz w Lidze Światowej, udało się to na Kubie, teraz Wrocławiu pierwsze spotkanie także rozegrałem prawie całe. Jestem bardzo zadowolony, że dostałem swoje szanse – dodaje młody siatkarz.Swoje szanse Karol Kłos dostaje od argentyńskiego szkoleniowca już od początku tegorocznych rozgrywek Ligi Światowej, o czym świadczy fakt, że był w dwunastce każdego dotychczasowego spotkania. Jak sam podkreśla – nie przypuszczał, że taka sytuacja będzie miała miejsce.

*Więcej na stronie www.pzps.pl

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved