Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ivan Miljković jednak w Fenerbahce

Ivan Miljković jednak w Fenerbahce

fot. archiwum

Kończy się grecko-turecka telenowela pod tytułem „Ivan Miljković". Po doniesieniach prasowych, które raz mówiły o zawirowaniach wokół Serba, wiadomo już, że Ivan zwany „Groźnym" w przyszłym sezonie zagra z zespole Fenerbahce Stambuł.

Przypomnijmy, że zamieszanie wokół Ivana Miljkovicia powstało po zakończonym sezonie ligowym. Pod koniec maja pojawiły się informacje, jakoby Serb porozumiał się z Fenerbahce Stambuł. Kilka dni później w prasie znowu zawrzało. Dziennikarze donosili, że jeden z najlepszych atakujących Europy w przyszłym sezonie pozostanie w Olympiacosie, z którym wywalczył mistrzostwo Grecji.

Jak się jednak okazuje sprawa była bardziej skomplikowana. Grecy wobec kryzysu finansowego starają się za wszelką cenę ciąć koszty, a tymczasem ich gwiazdor zażyczył sobie 700 tys. euro za pozostanie na kolejny sezon w Pireusie. Ponad 40% podwyżka nie wchodziła jednak w grę i grecki klub oświadczył, że ostatecznie zrywa wszelkie rozmowy z Miljkoviciem.

Serb wrócił do rozmów z Turkami. I wygląda, że doszedł do porozumienia. Na środę zaplanowana jest w Stambule konferencja prasowa, na której działacze Fenerbahce mają ogłosić nazwisko nowej gwiazdy klubu. Trudno nie domyślić się, że chodzi właśnie o Ivana Miljkovicia.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved