Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Amerykanka rozgrywającą Centrostalu Bydgoszcz

Amerykanka rozgrywającą Centrostalu Bydgoszcz

fot. archiwum

Nellie Spicer będzie kolejną zawodniczką Centrostalu Bydgoszcz. Amerykanka, którą polscy kibice mogli poznać na zakończonym niedawno w szwajcarskim Montreux turnieju Volley Masters będzie w ekipie Piotra Makowskiego odpowiadać za rozegranie.

Bydgoszczanie przyznają, że Amerykankę wypatrzyli w Szwajcarii. – Trener Makowski, który pełni obowiązki drugiego trenera kadry miał okazję obejrzeć ją w grze i to zadecydowało o podpisaniu kontraktu – mówi Waldemar Sagan, wiceprezes Centrostalu. – To może być impuls do dobrej gry zespołu, wiele sobie po przyjściu Nellie Spicer obiecujemy, bo pozycja rozgrywającej w kadrze trenera McCutcheona, szkoleniowca, który poprowadził Amerykanów do złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie wiele mówi – dodaje w rozmowie z Gazetą Pomorską.

Spicer jest kolejną zawodniczką, z którą zadecydowała się na ofertę klubu z Bydgoszczy. W miejsce wypożyczonej Katarzyny Wysockiej, pozyskano Martę Kuehn-Jarek. Po rocznym pobycie w Sopocie do Centrostalu wraca Monika Naczk. Amerykanka nad Brdą spędzi najbliższy sezon.

 źródło: Gazeta Pomorska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved