Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Tomasz Wieczorek i Patryk Fogel wygrali turniej GP w Toruniu

Tomasz Wieczorek i Patryk Fogel wygrali turniej GP w Toruniu

W Toruniu w ramach "Plaż Gotyku" rozegrano w weekend turniej Grand Prix mężczyzn w siatkówce plażowej. W finałowym spotkaniu Tomasz wieczorek i Patryk Fogel pokonali Marcina Nowaka i Michała Michalaka. Trzecie miejsce dla pary Witczak/Klimek.

Do toruńskiego turnieju zgłosiło się 28 par siatkówki plażowej z całej Polski. Przyjechał nawet Michał Kądzioła, który od czwartku w parze z Jakubem Szałankiewiczem walczył będzie w turnieju World tour w norweskim Stavanger. W Toruniu w parze z Bartoszem Janeczkiem zajął miejsca 7-8.

Najlepsi na "Plaży Gotyku" okazali się Tomasz Wieczorek i Patryk Fogel, którzy w finałowym meczu pokonali 2:1 Marcina Nowaka i Michała Michalaka. W meczu o brązowe medale zdobywcy Pucharu Polski – Grzegorz Klimek i Dominik Witczak pokonali 2:0 Rafała Matusiaka i Tomasza Sińczaka. Nie udało się wejść do półfinałów parom Łukasik/Krymarys oraz Jacyszyn/Pietkiewicz, które musiały zadowolić się miejscami 5-6.