Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Łunkiewicz i Wilczyńska domknęły skład krakowianek

I liga K: Łunkiewicz i Wilczyńska domknęły skład krakowianek

fot. archiwum

Dobiegło końca kompletowanie składu „Ekonomistek" na ich debiutancki sezon na parkietach I ligi. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami klub dołożył wszelkich starań, aby trzon zespołu pozostał niezmieniony. Zadanie to udało się wykonać w 100%.

Jak już wcześniej informowaliśmy – klub nie zdecydował się przedłużać kontraktów z trzema zawodniczkami: Dorotą Szymską, Katarzyną Sarlej i Anną Kowalik.

Pozostałe zawodniczki, pomimo otrzymania ofert z innych klubów pierwszoligowych a także z PlusLigi Kobiet, zdecydowały się na pozostanie w Krakowie. Barwy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie reprezentować będą w przyszłym roku 3 nowe siatkarki. Najciekawszym nabytkiem jest z pewnością przyjmująca trzeciego zespołu ekstraklasy – Marzena Wilczyńska (MKS Dąbrowa Górnicza). Na rozegranie przychodzi Justyna Łunkiewicz – wychowanka Centrostalu Bydgoszcz, która w poprzednim sezonie grała w KSZO Ostrowiec Św. z którym zajęła 3. miejsce w I lidze. Klub doszedł również do porozumienia z Lucyną Reptak, która do tej pory grała w Karpatach Krosno na pozycji libero.

Drobne zmiany zajdą też w samym klubie. Podpisano już nową umowę sponsorską z Zakładami Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A. z Wadowic, na mocy której zespół występować będzie w I lidze pod nazwą Eliteski Skawa AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków (w skrócie Eliteski Skawa AZS UEK). Zmiana ta ma na celu promocję konkretnego produktu, jak i całej marki. Zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu pod koniec lipca. Inauguracja rozgrywek planowana jest na drugą połowę września.Skład Eliteski Skawa AZS UEK na sezon 2010/2011

Rozgrywające:
Iwona Kuskowska
Justyna Łunkiewicz

Przyjmujące:
Magda Jagodzińska
Lucyna Reptak
Marzena Wilczyńska
Magda Żochowska

Atakujące:
Sandra Biernatek
Kinga Hatala

Środkowe:
Magdalena Hawryła
Jowita Jaroszewicz
Karolina Surma

Libero:
Monika Targosz

Sztab szkoleniowy:
Tomasz Klocek (I trener)
Przemysław Płaczek (II trener)

źródło: azsskawauek.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved