Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Piotr Gacek: Zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę

Piotr Gacek: Zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę

fot. archiwum

Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych cieszy, jednak zdają oni sobie sprawę z tego, że czeka ich jeszcze dużo pracy. - Są elementy, w których musimy się jeszcze poprawić - uważa Piotr Gacek. - Zdobyliśmy trzy punkty, i to jest dla nas najważniejsze.

Podopieczni Daniela Castellaniego wrócili niedawno z zagranicznego tournee, podczas którego odnieśli trzy zwycięstwa i trzy razy schodzili z parkietu pokonani. – Myślę, że po meczach wyjazdowych oczekiwaliśmy troszeczkę więcej. Przespaliśmy spotkania w Niemczech, ale to wynikało z tego, że mieliśmy taki cykl przygotowań, a nie inny. Zabrakło nam tygodnia, lub dwóch, żeby lepiej "dopiąć" formę. Już w Argentynie i na Kubie było widać, że dodatkowy tydzień treningów dużo nam dał – mówi libero reprezentacji Polski Piotr Gacek.

Dzisiaj biało-czerwoni rozegrali pierwsze spotkanie na własnym terenie. Ich przeciwnikiem była Argentyna. Podopieczni Javiera Webera przybyli do Polski w nie najsilniejszym składzie, ale okazało się, że stanowiło to dodatkową trudność dla biało-czerwonych, którzy nie znali stylu i sposobu gry niektórych swoich przeciwników. Jednak zawodnicy podkreślali, że najważniejsze jest zwycięstwo. – Zdobyliśmy trzy punkty, i to jest dla nas najważniejsze. Poza tymi trzema oczkami liczy się również styl gry. W dzisiejszym meczu zaprezentowaliśmy dobrą siatkówkę, aczkolwiek są elementy, w których musimy się jeszcze poprawić. Na pewno będziemy analizować nasza grę, żeby jutro zagrać jeszcze lepiej – zakończył popularny "Gato".

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved