Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Nowe zawodniczki w kadrze Extrans Patrii

Nowe zawodniczki w kadrze Extrans Patrii

fot. archiwum

Roksana Zonik, Sandra Ciszczoń i Katarzyna Kutyła to pozyskane przed wakacjami zawodniczki, które występować będą w rozgrywkach 2010/11 w drugoligowej  Extrans Patrii Sędziszów Małopolski. Trenerem pozostanie Bogdan Dudek.

Roksana Zonik, wychowanka MOSiR-u Mysłowice to środkowa bloku. Nastoletnia zawodniczka jest mistrzynią Polski kadetek w siatkówce plażowej. Tytuł najlepszej w kraju zdobyła w Kamieniu Krajeńskim w 2008 roku grając parze z Olgą Samul z MCKiS Jaworzno. Sandra Ciszczoń jest rozgrywającą, która ma za sobą gry w zespołach z Bielska Białej, Krakowa, a ostatnio reprezentowała PWSZ Karpaty Krosno. Katarzyna Kutyła przyjmująca z atakiem powraca do Extrans Partii po rocznej przerwie. W minionym sezonie występowała w MOSiR Jasło.

Do drugoligowej kadry Extrans Patrii z juniorskiej drużyny dołączone zostały wychowanki atakująca Aleksandra Mich i przyjmująca Patrycja Pieprzak. W sędziszowskim zespole występować będzie także Sylwia Zawiślak, mająca za sobą gry w Extrans Patrii na trzecioligowych parkietach jako libero i przyjmująca.

Trenerem drużyny z Sędziszowa Młp., jednego z czterech żeńskich podkarpackich drugoligowców pozostaje nadal Bogdan Dudek, szkoleniowiec z Łańcuta.źródło: Reporter Gazeta

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved