Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zostawcie trąbki w domu, przyjdźcie wesprzeć naszych siatkarzy

Zostawcie trąbki w domu, przyjdźcie wesprzeć naszych siatkarzy

fot. archiwum

Trąbki to jeden z najpopularniejszych atrybutów kibiców. Siatkarze na każdym kroku powtarzają, że używanie trąbek nie wpływa na nich korzystnie, dekoncentruje i rozprasza. Razem z nimi apelujemy, by na meczach Ligi Światowej nie używać trąbek.

Trąbki to jeden z najpopularniejszych atrybutów kibiców. Fani lubią ich używać, bo w ten sposób najłatwiej można zaznaczyć swoją obecność na hali – pokazać jak głośno potrafi się kibicować. A może by tak nie iść na łatwiznę, tylko znaleźć bardziej wyszukane sposoby na wspieranie swojej drużyny? Takie, które nie będą zawodnikom przeszkadzały w grze.

Siatkarze na każdym kroku powtarzają, że używanie trąbek nie wpływa na nich korzystnie, dekoncentruje i rozprasza. Zawodnicy, owszem, chcą by ich dopingowano, ale apelują, by robić to inaczej: poprzez okrzyki i oklaski. To bowiem znacznie przyjemniejsze dla ucha niż trąbienie.

Dlatego też w imieniu siatkarzy uprzejma prośba do kibiców, którzy wybierają się na tegoroczne rozgrywki Ligi Światowej (we Wrocławiu, w Łodzi, w Katowicach ) – zostawcie trąbki w domach, a do hal zabierzcie ze sobą zdrowe gardła, mnóstwo energii i dobre humory.źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved