Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zmiany w kadrze na mecze z Argentyną

Zmiany w kadrze na mecze z Argentyną

fot. archiwum

Po zagranicznych wojażach, reprezentacja polskich siatkarzy wreszcie zagra w Lidze Światowej przed własną publicznością. To nie jedyna zmiana w stosunku do poprzednich spotkań. Polacy wystąpią również w nieco zmienionym składzie.

Z pewnością bardzo ucieszą się kibice Skry Bełchatów, bo reprezentację Polski na najbliższe mecze z Argentyną, które zostaną rozegrane w wyremontowanej Hali Ludowej we Wrocławiu zasilą aż trzej siatkarze tej drużyny. Mariusz Wlazły, Daniel Pliński oraz Michał Bąkiewicz. Jeśli do tego dodamy jeszcze Pawła Zagumnego, który również zagra z Argentyną, to podczas najbliższego weekendu będziemy oglądać naszą kadrę znacznie różniącą się od tej z pierwszych trzech kolejek tegorocznych rozgrywek Ligi Światowej.

Daniel Castellani daje teraz odpocząć Piotrowi Gruszce, Marcinowi Możdżonkowi oraz Mateuszowi Mice. Będziemy mieli zatem aż trzech rozgrywających i jest wielce prawdopodobne, że jeden z nich będzie musiał usiąść na trybunach. Oczywiście o tym kto wyjdzie w pierwszej szóstce zadecyduje trener Castellani, bo wcale nie jest pewne, że zaraz po powrocie do kadry Wlazły, Pliński, Bąkiewicz czy Zagumny wyjdą od początku spotkań z Argentyną na parkiet.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved